Vybav sa na leto so zľavou až 50% Chcem zľavu
Odbehni tie najkrajšie trasy INOV-8 TRAILTOUR a vyhraj

Odbehni tie najkrajšie trasy INOV-8 TRAILTOUR a vyhraj

1. 5. 2021 4 min. čítania

Jedinečný trailový etapový závod, ktorý v našich končinách nemá obdobu. Po prvej etape pochopíš.

Určite si už mal skúsenosť s online závodmi, či už osobnú  alebo si o nich počul na sociálnych sieťach. Inov-8 Trailtour je však niečo čo v našich končinách nájdeš len veľmi ojedinele. Ak máš rád výzvy, nie len tie bežecké a miluješ vybehnúť do prírody, tento jedinečný etapový závod je tu pre teba. 

Zažiješ vyčerpanie, bolesť, aj beznádej. Po prekonaní krízy sa ale dostaví nadšenie a eufória z prekonania vlastných limitov. Pre niekoho leží limit v náročnosti trasy, pre iného v navigácii po neznámych cestách. To všetko k TRAILTOUR patrí.

 

Čaká na teba 50 slovenských a 30 českých etáp plných neznámych zákutí aj preverených trailov. Pozrieš sa na Sněžku aj do Lužických hôr, prebehneš sa okolo Sázavy aj údolím Bieleho potoka. Na Slovensku nesmie chýbať ikonický hrebeň Nízkych Tatier, alebo čistokrvný horský zbeh z Veľkej Rače. Etapy sú krátke aj dlhé, horské aj rovinaté...

Tento rok si môžeš užiť až 566km/18300m+ v Českej republike a 366km /18700m+ na Slovensku. Je len na tebe, kedy a kam sa vydáš. Či pobežíš na krv, alebo si užiješ epické výhľady po našich krásnych krajinách.

Ako sa zapojiť do Inov-8 Trailtour: 

Pravidlá sú jednoduché. Závody sú rozdelené na etapy, beží sa v CZ aj SK a na výber máš od prímestského parku cez skvelú lesnú hrebeňovku, dlhý horský beh až po vertikálny kilometer s prvkami skyrunningu, všetko čo si ako nadšenec trailového behu môžeš predstaviť. 

Zaregistruj sa na webe Trailtour a svoje odbehnuté výkony z bežeckej aplikácie Strava potom nahraj podľa inštrukcií. Samozrejme svoje behy nemusíš nahrávať, môžeš sa len inšpirovať vybranými trasami, avšak prichádzaš tým o možnosť vyhrať ceny v hodnote tisícok €. 

Instagram

Súťažiť môžeš od mája až do októbra. Nenechaj si utiecť túto jedinečnú šancu pretekať v prostredí, ktoré miluješ, a objavuj nové časti našej krásnej prírody.

Vybav sa na Trailtour

Ochutnaj Vltava Run 

Ako jeden z partnerov Trailtour sme sa rozhodli dať ti v rámci tohto skvelého projektu ochutnať náš štafetový závod Vltava Run. Spoznať kúzlo jeho trate môžeš hneď na dvoch Trailtour etapách

#7 Vrškamýk - Kamýk: Dĺžka:  6200 m  Prevýšenie:  89 m

#22 Povltaví - Davle: Dĺžka:  8400 m  Prevýšenie:  178 m

K dobrému výkonu ti vieme pomôcť: 

Nabehané kilometre a skúsenosti na bežeckej trati nezískaš jedným kliknutím, no k dobrému výkonu ti určite pomôže aj kvalitná výbava, pretože na trailovom behu musíš byť pripravený na všetko. My sme spravili malý výber toho najlepšieho čo ti Inov-8 aktuálne ponúka. 

Pre najlepšie výkony na Trailtour ti odporúčame
INOV-8 TRAILFLY ULTRA MAX G 300 M
Nové
X-TALON G 235 M
X-TALON CLASSIC (P)
INOV-8 ROCLITE 345 GTX W
Nové
INOV-8 TRAILFLY ULTRA MAX G 300 W
Nové
INOV-8 ROCLITE PRO G 400 GTX W
ROCLITE 345 GTX (M)
INOV-8 TERRA ULTRA G 270 W
Nové
INOV-8 TERRA ULTRA G 270 M
Nové
INOV-8 ROCLITE G 286 GTX W
INOV-8 ROCLITE 345 GTX M
INOV-8 ROCLITE 345 GTX W
Predchádzajúce
Ďalšie